Başkent San. Sitesi 1765. Sk. No:29 Tel: 0533 639 91 33

Motor Tamiri

Motor Tamiri revizyon, Ecu güncellemesi

Araç Testi

49 bölge elektriksel arıza tespiti Bilgisayarlı Kontrolü

Periyodik Bakımlar

Aracınızın 10 bin 20 bin km'de bir bakımları

Tamir Hizmetleri

Ücretsiz Araç Arıza Tespiti

Bilgisayarlı 49 Nokta elektriksel arıza raporlama ve arıza kaydı silme

TUV Öncesi Bakımlar

Araç muayeneleri 2009 yılından itibaren TÜVTÜRK istasyonlarında yapılmaya başlanmıştır. Periyodik olarak Avrupa standartlarında yapılan bu muayenelerde aracın teknik aksamları, yasal evraklar ve genel sürüş emniyeti ile ilgili ekipmanların kontrolü yapılmaktadır. Muayene; kusursuz, hafif kusurlu, ağır kusurlu, emniyetsiz olarak belirlenmiş 4 kategoriye göre sonuçlandırılmaktadır. Ağır kusurlu ve emniyetsiz olarak saptanmış araçların eksiklerinin giderilerek tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir.

Mekanik Servisi

Otomobiliniz de yaptırmayı düşündüğünüz periyodik bakım ve tamir hizmeti aracınızın performansı bakımından önemlidir. Hyundai otomobiller için yapılan çalışmalar mekanik aksam olarak da öne çıkan çalışmalar hakkında bilgi vermek gerekir. Servisimiz de hyundai mekanik servisi hizmeti alırken mekanik bakım veya mekanik onarım hizmetleri konusunda siz değerli hyundai sahiplerini bilgilendiriyoruz.

Hasar Servisi
Aracınız da meydana gelen kazalar neticesin de yada belirli bir süreyi geçmiş araçlar da yedek parçalarında meydana gelen hasar için çözümdür. Hasar servisimizin etkili çalışmaları sonucun da hasar durumu giderilir ve aracınız ilk gün aldığınız duruma getirilir

Ankarada Özel Hyundai Servis Hizmeti

15 yıldır Neziroğlu Hyundai Servisinde çalışmış Hyundai araçları ile ihtisas yapmış servis teknisyenimiz 15 yıllık bilgi birikimi ile hyundai araçlarınızın arızalarında Yetkili servis yaklaşımı ile sorunlara müdahale edip daha uygun fiyatlarla sizlere servis hizmeti sunmaktadır. Ankara Başkent sanayii sitesinde bulunan servisimizde Bilgisayarlı araç arıza teşhisi ve hata kodu silme, Sadece hyundai araçlarının hizmetini sunmaktadır. Aracınız hyundai ise sorun ne olursa olsun gönül rahatlığı ile servisimizi seçebilirsiniz. Kazasız belasız sürüşler dileriz.